
Проведе се традиционният пролетен турнир по лека атлетика
Традиционния си пролетен турнир по лека атлетика ![]()
проведе на 20 май Ученическата спорта школа в Русе ![]()
. Събитието се състоя на Градския стадион
и закритата лекоатлетическа писта
.
За четвърта година
школата кани на състезанието участници от ОДК Силистра
и УСШ Хан Крум Шумен
, за да се съревновават
и покажат какво са научили през годината
.
Състезанието се проведе по дисциплините скок от място
, скок дължина ![]()
, 40, 60, 100 метра
и щафета 4*100 ![]()
![]()
. Всички участници
на възраст 6- 15 години ![]()
бяха наградени с грамоти
и подаръци
, а първенците с медали ![]()
![]()
.
Директорът на Ученическата спортна школа Мая Петрова, директорът на дирекция „Младежки дейности и спорт“ Огнян Стефанов
и експертът в дирекцията Диана Иванова
откриха турнира
и наградиха най-малките участници ![]()
![]()



